Turboodrzutowe

strategie marketingowe


Które pomysły są dobre? Tylko te zrealizowane. Pomysł niezrealizowany taki nie jest. Zawsze pracuję z wyobraźnią. Szukam rozwiązań dających Klientom satysfakcję, a mnie radość, że zrobiłem kolejny krok w przód. Mierzę wysoko.

Czy chcesz mieć wyrazistą, rozpoznawalną markę?

stwórz wizerunek.

Jeśli prowadzisz swój biznes lub dopiero go planujesz, zrób wszystko, abyś był widoczny pozytywnie i skutecznie. Pomagam w budowaniu silnej marki.

Wznoszę marketing na wyższy poziom, bo wiem, że profesjonalny biznes wymaga symbiozy między rozsądkiem a fanaberią. Punktem wspólnym jest właściwa kreacja produktów i usług. Tworzę ją w oparciu o przemyślane pomysły i ich nietuzinkowe realizacje.

Dzięki współpracy z wieloma artystami proponuję Ci multidyscyplinarny wachlarz rozwiązań, które sprawią, że Twoja firma zyska nowe możliwości, stanie się jeszcze bardziej oryginalna, a Twoja sprzedaż wzrośnie.

Szukasz content marketingu dla swoich produktów, usług i pomysłów?

treść

Dostaniesz tutaj scenariusze, opisy, hasła i slogany reklamowe, materiały publicystyczno-naukowe, jak również zlecisz naming Twoich produktów.
Mam doświadczenie i umiejętność kreacji takich treści dla firm z wielu środowisk, szczególnie m.in. farmacji, IT, biznesu, nieruchomości, lifestyle’u.
Dzięki współpracy w tym zakresie, Twoja strona internetowa czy blog, stają się widoczne wśród wyników wyszukiwań m.in. coraz bardziej wymagającej przeglądarki Google. Nie pozwól aby Twoja firma była niedostępna w wirtualnej przestrzeni.

 

obraz

Daję Ci możliwość realizacji różnego rodzaju produkcji video. Dotychczas zrealizowaliśmy kilkadziesiąt materiałów audiowizualnych dla wielu Klientów.
Największym komfortem współpracy ze mną jest elastyczność działania.

Pozwól aby Twoja marka była oryginalna i ciekawa.

pokaż się

Aby zyskać zainteresowanie Odbiorców, zadbaj o profesjonalną identyfikację marki. To w jaki sposób Twoja firma, produkty lub usługi, będą zauważone, tak zostaną zapamiętane.

Współpracując ze mną nie musisz martwić się o elementy graficzne, w tym przede wszystkim logo/logotyp, kolory, typografie firmowe, projekty prezentacji, wzory materiałów, design przestrzeni, produktów i wszystkie inne działania związane z Twoją właściwą widocznością na rynku.

me+you

Przez świat ikon podróżuję wspólnie z najzdolniejszymi ilustratorami w tej części galaktyki.

Jestem pewien, że wspólnie uwolnimy pomysły, na które czekają Twoi Klienci. Świat daje nam nieograniczone szanse na sukces. Nie bój się z nich korzystać. Pokażę Ci, co robić, żeby Twoja firma była niepowtarzalna. Spotkajmy się!

„Po prostu: bardzo kreatywna i wysoka jakość godna polecenia. Zrealizowaliśmy wspólnie kilka projektów promujących naszą markę, m.in. Red Bull Papers Wings, Red Bull Gravity Challange czy Red Bull Tour Bus.”

Rafał Niemczyk, Red Bull Field Marketing Manager